پیجر مطب

پیجر مطب

در مشاغل و اماکن مختلف امروزه پیجرها نقش موثری را ایفا می کنند. یکی از جاهایی که استفاده از پیجر بسیار مرسوم شده و کارها را راحت تر می کند مطب دکتر می باشد که از پیجر مطب برای این کار استفاده میشود و بازدهی بالایی نیز دارد. مطب های پزشکی می توانند با استفاده از پیجر مراجعه کنندگان خود را به راحتی مدیریت کنند و عملیات نوبت دهی و ویزیت بیماران را تسریع بخشند به طوری که هر فردی در نوبت خود و در کمترین زمان ممکن به دکتر مراجعه می کند و مشکلات احتمالی که در مطب های پزشکی رخ می دهد مثل خارج از نوبت مراجعه کردن و … از بین می رود.

پیجر مطب از جمله دستگاه هایی است که می تواند بسیار موثر واقع شود و در هر مطب نیاز آن کاملا حس می شود. به دلیل مشغله زیاد افراد و شلوغ بودن بسیاری از مطب های پزشکی ، افراد معمولا از انتظارهای طولانی که پشت در مطب دارند خسته میشوند و معمولا بحث هایی بر سر اینکه الان نوبت چه کسی است بین بیماران که اکثرا بعد از گذشت مدتی عصبی شده اند پیش می آید و باعث میشود هم بیماران ناراضی باشند و هم کارکنان مرکز درمانی. این مشکل به راحتی میتواند تبدیل به یک موقعیت مناسب شود و با استفاده از پیجر مطب به راحتی میتوان مراجعه کنندگان را مدیریت کرد و هر کسی درست در نوبت خود به دکتر مراجعه نماید.

همچنین رضایت بیماران نیز چند برابر می شود و از مراجعه به مطب احساس خستگی نمی کنند و در صورت بروز مشکلی سریع عصبانی نمی شوند زیرا مطمئن هستند که کارشان درست به موقع انجام میشود و جایشان در صف محفوظ است. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم اگر مسئول یک مطب درمانی در ایران هستید حتما از این نوع پیجر استفاده کنید .

 

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۰۲۱ – ۶۶۶۵۶۴۶۵

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

 

 

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر