خرید پیجر شرکت

پیجر شرکت

امروزه اکثر مدیران شرکت ها متوجه این قضیه شده اند که برای افزایش راندمان شرکت نیاز به استفاده از تکنولوژی های جدید مثل پیجر شرکت می باشند و استفاده از این دستگاه ها به یک نیاز اساسی برای بسیاری از این شرکتها تبدیل شده است. استفاده از پیجر باعث میشود تا فراخوانی افراد در یک شرکت به راحتی انجام شود و وقت کمتری برای این کار صرف شود. به همین دلیل است که در شرکتهایی که به فکر پیشرفت هستند مشاهده میکنیم که راندمان برای مدیران آنها بسیار اهمیت دارد و به دنبال راهکارهای جدیدی هستند تا بتوانند راندمان کاری کارمندان را بالا ببرند.

یکی از دستگاه های ارزان قیمت که باعث افزایش راندمان زیادی در کارها و سرعت بخشیدن به آنها میشود همین پیجر شرکت می باشد که با استفاده از یک دستگاه کوچک که به اندازه کف دست می باشد و به راحتی قابل حمل است میتوان افراد مختلف را در هر کجای شرکت که باشند در کمترین زمان ممکن صدا زد و عملیات فراخوانی را انجام داد. پیجرها یکی از وسایلی هستند که با وجود اندازه کوچک آنها ، کارایی بسیار زیادی دارند.

نحوه کار پیجر شرکتی به این شکل می باشد که چند دکمه بر روی آن تعبیه شده و عنوان فرستنده عمل میکند و وقتی دکمه مربوط به هر کدام از پیجرها فشرده شود ، پیجر مربوطه که دست فرد مورد نظر می باشد شروع به لرزیدن و آلارم دادن می کند و فرد متوجه میشود که باید به محل خاصی مراجعه کند. این وسیله برای شرکت های بزرگ بسیار کارآمد است. در شرکت ها دو مشکل اساسی وجود دارد یکی آلودگی صوتی زیاد می باشد که صدای زیادی در محیط وجود دارد و آلارم لرزشی که در این نوع پیجرها وجود دارد در هر سر و صدایی قابل احساس است دقیقا بر عکس عملکرد پیجر صوتی و دیگر مشکلی که در بسیاری از شرکت ها وجود دارد آنتن دهی موبایل است به طوری که شرکت هایی که در بیرون شهر هستند ممکن است با مشکلات شدید آنتن دهی موبایل مواجه باشند و اگر مشکل آنتن دهی همیشگی نیز نباشد ممکن است در موارد ضروری این مشکل بوجود بیاید و کارها مختلف شود.

خوشبختانه شرکت اطلس پیجر محصولات بسیار متنوعی دارد و سعی بر آن داریم تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات را با قیمت های بسیار عالی به هموطنان عزیزمان عرضه کنیم. این مژده را به شما بدهیم که با خیال راحت خرید پیجر داشته باشید زیرا ما تا یک سال گارانتی تعویض و تا ده سال خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه می دهیم.

 

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۶۶۶۵۶۴۶۵ – ۰۲۱

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر