پیجر سالمندان

پیجر سالمند

یکی از استفاده هایی که امروزه از پیجر میشود ، به عنوان پیجر سالمند می باشد که در مراکز درمانی ویژه سالمندان ، خانه سالمندان و درمانگاه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اغلب افراد سالمند در مراکز نگهداری ممکن است که نیاز به حضور پرستار داشته باشند و صدا کردن پرستار کار دشواری است و در بسیاری از موارد امکان این کار نیست. به همین دلیل استفاده از پیجر سالمندان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و کار را برای کادر پزشکی و خود سالمندان نیز بسیار راحت تر می کند و حتی در موارد اورژانسی نیز در کمترین زمان میتوانند به سالمند خدمات ارائه دهند.

برای این کار از دو نوع پیجر میتوان استفاده کرد که اولین نوع آن پیجر رومیزی می باشد که قابلیت اتصال به دیوار ، روی میز و حتی روی ویلچر را نیز دارد و میتواند به هر سطحی بچسبد و در دسترس سالمند قرار بگیرد تا هنگام نیاز به فراخوانی تنها با فشردن یک دکمه پرستارها و کادر درمانی مطلع شوند.

مدل دیگری که میتوان از آن استفاده کرد پیجر ساعتی میباشد که میتواند به دست پرستارها بسته شود و در صورت فراخوانی و پیج شدن ، پرستارها و کادر درمانی از آن به سرعت مطلع شوند و هر کجای مجموعه که باشند در کمترین زمان ممکن خود را به بالای سر بیمار برسانند. پیجرهای مچی به گونه ای طراحی شده اند که بسیار سبک ، راحت و شیک باشد و همچنین کارایی آنها نیز بالا می باشد.

آنتن دهی بالا ، هشدار صوتی و لرزشی همزمان و همچنین ضد آب بودن نیز از قابلیت ها و مزایای دیگر این نوع از پیجرها می باشند. همچنین میتوان از پیجر رومیزی نیز همراه با تابلو پیجر استفاده کرد که در قسمت مجموعه پرستاری آن را نصب کرد و در واقع همان پیجر صوتی می باشد و شماره تخت مورد نظر را نمایش دهد.

استفاده از هر کدام از مدل های بالا که توضیح آن را دادیم ، کاملا بستگی به نیاز مجموعه و افراد دارد که میتوانند با توجه به نیاز خودشان از بین مدلهای مختلف پیجر انتخاب کنند.

 

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۶۶۶۵۶۴۶۵ – ۰۲۱

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

 

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر