قیمت پیجر فودکورت

پیجر فودکورت

فود کورت ها که از اصلی ترین نیازهای آنها پیجر فودکورت می باشد ، محل هایی هستند که معمولا در مراکز عمومی مانند مرکز خریدها ، فرودگاه ها ، مجتمع های تجاری و … ساخته میشوند و به این شکل است که مجموعه ای از غذافروشی ها وجود دارند که به صورت مغازه یا غرفه فعالیت میکنند و محل مشترکی برای ارائه سرویس به مشتری های خودشان دارند یعنی صندلی هایی که مشتری می توانند بر روی آنها غذا سرو کنند مشترک است. در فودکورت ها ، فضای رقابتی وجود دارد زیرا مشتری باید تصمیم بگیرد تا از کدام غرفه غذای خود را سفارش دهد. همچنین در اینطور مراکز به دلیل ازدحام جمعیت ، سرعت خرید و معطل نشدن مشتری ها از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل صاحبان این مغازه ها از پیجر فود کورت استفاده می کنند تا بتوانند به مشتریان خود به بهترین شکل سرویس دهند.

این نوع از رستوران ها در ابتدا در کشورهای غربی ساخته شده اند و دلیل اصلی آن سرعت بخشیدن به روند خوردن غذا است زیرا اکثرا رستورانها یا فست فودها از محل های خرید یا مجتمع های تجاری فاصله داشته اند و افراد برای خوردن نهار یا شام باید از آن ساختمان خارج میشدند و وارد رستوران مربوطه میشدند اما با ایجاد این نوع از فود کورت ها ، مشتریان مراکز خرید وقت بیشتری را در آنجا صرف می کردند و غذای خود را نیز در همان جا میل می کردند. در ایران نیز در سالیان گذشته این مراکز به وجود آمدند و در حال گسترش هستند و روز به روز به علاقمندان استفاده از این نوع فست فود ها اضافه میشود.

مغازه داران فودکورت ها باید توجه داشته باشند که میتوانند با داشتن یک پیجر فود کورت با هزینه بسیار مناسب ، خدمات متفاوتی را به مشتریان خود ارائه دهند و حس لذت بخش تری از شما را در حافظه خود به یاد بسپارند. به همین دلیل است که میگوییم یکی از بهترین و به صرفه ترین راه ها برای اداره یک مجموعه غذایی مثل فود کورت استفاده از دستگاه کوچکی به نام پیجر است. با استفاده از یک پیجر میتوان علاوه بر ایجاد حس خوب در مشتری ، باعث ایجاد نظم و سرعت بخشیدن به سرویس دهی به مشتریان می شود که این کار برای رستوران های شلوغ بسیار اهمیت دارد تا بتوانند از محیط محدود خود استفاده بهتری ببرند. پیجر فودکورت در واقع میتواند از نوع پیجر لرزشی باشد که به مشتری تحویل داده میشود و بعد از حاضر شدن غذای هر مشتری ، پیجر مربوطه شروع به هشدار دادن از طریق لرزش و روشن شدن چراغ میکند. مشتری متوجه میشود و برای دریافت غذای خود به پیشخوان مراجعه می کند.

یکی از مسائلی که شاید برای صاحبان مشاغل سخت باشد انتخاب یک پیجر فود کورت مناسب است. زیرا در بازار برندها و انواع مختلفی وجود دارند که هر کدام قیمت های متفاوتی دارند و وقتی قصد خرید داشته باشید ممکن است سر در گم شوید. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم از یک شرکت که به طور تخصصی در زمینه پیجر فعالیت میکند خریداری کنید. شرکت اطلس پیجر که به طور کاملا تخصصی و حرفه ای در زمینه فروش و تعمیر پیجر فعالیت میکند ، به طور کامل و با حوصله سوالات شما را قبل از خرید پاسخگو خواهد بود و همچنین در صورت ایجاد هرگونه سوال در روند خرید و بعد از خرید نیز کاملا پاسخگوی تمامی مشتریان خود می باشد.

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۰۲۱ – ۶۶۶۵۶۴۶۵

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر