پیجر نگهبان

پیجر نگهبان

در شرکت ها و ساختمان هایی که نیاز به وجود نگهبان می باشد ، یکی از وسایل بسیار مفید برای نگهبانان ، استفاده از پیجر نگهبان می باشد. با استفاده از این پیجر شما میتوانید نگهبان را در کسری از ثانیه صدا بزنید و یا اگر چند نگهبان در محوطه حضور دارند. برای اطلاع دادن به یکدیگر میتوانند از این دستگاه استفاده کنند.

در شرکت های زیادی وجود دارد که محوطه های بسیار بزرگ دارند و اغلب شرکت ها بیرون از شهر هستند و امکان برقراری ارتباط بین نگهبانان از طریق گوشی همراه سخت می باشد و همچنین ممکن است در موارد ضروری مشکلاتی همچون آنتن ندادن گوشی ها بوجود بیاید که کار را دشوارتر می کند . به همین دلیل برای نگهبانان یک شرکت یا ساختمان از پیجر نگهبان استفاده می کنند تا با اطمینان از عملکرد آن ، در کمترین زمان ممکن عملیات فراخوانی نگهبانان انجام شود و کار به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد.

برد پیجرهای نگهبان بسیار زیاد می باشد و حتی اگر داخل ساختمان باشد و یا محوطه خیلی زیادی وجود داشته باشد میتوان با استفاده از یک دستگاه تقویت کننده امواج ، برد این دستگاه ها را بیشتر کرد که یکی از قابلیت های پیجرهای شرکت اطلس پیجر می باشد. پیجر لرزشی یکی از انواع مختلفی از پیجر می باشد که میتوانید از آن استفاده کنید اما برای راهنمایی دقیق بهتر است با همکاران ما در شرکت مشاوره ای داشته باشید.

 

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۰۲۱ – ۶۶۶۵۶۴۶۵

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

 

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر