خرید پیجر تک کلید

پیجر تک کلید

پیجرها را در دسته بندی های گوناگون میتوان قرار داد. یکی از این طبقه بندی ها بر اساس تعداد کلید آن است. پیجر تک کلید ، پیجر دو کلید و پیجر چهار کلید از جمله محبوب ترین آنها می باشند که به توضیح آن می پردازیم.

پیجر تک کلید : معمولا این پیجر فقط برای فراخوانی می باشد و در مچبند گارسون یا تابلو گارسون نوع فراخوانی درج نمیشود . این یعنی اینکه صاحب کافه یا رستوران فقط متوجه این میشود که مشتری احتیاج به سرویس دارد ولی نوع سرویس برای او شناخته شده نیست.

پیجر دو کلید : در پیجرهای دو کلیده ، از دو قسمت call و bill تشکیل شده است. بر روی پیجر رومیزی این دو دکمه تعبیه شده است و مشتری میتواند با فشردن دکمه call گارسون را صدا بزند و معمولا برای ثبت سفارش از آن استفاده میشود و در ابتدای حضور در رستوران این دکمه را فشار می دهد. در آخر نیز برای خروج از رستوران و حساب کردن مبلغ سفارش از دکمه bill استفاده می کند و برای پرداخت این دکمه را فشار می دهد.

پیجر چهار کلید : این مدل از پیجر پیشرفته تر می باشد و جزئیات فراخوانی مشتری بر روی دستگاه کاملا مشخص میکند که نیاز مشتری چه چیزی است و گارسون قبل از مراجعه به میز از نیاز مشتری آگاه میشود. در این مدل از پیجر علاوه بر ۲ دکمه call و bill که در پیجر دو کلید که وجود داشت، دو دکمه دیگر drink و cancel نیز تعبیه شده است که با فشردن دکمه drink مشتری برای نوشیدنی درخواست می دهد و با فشردن دکمه cancel میتواند عملیات فراخوانی را لغو کند. دکمه کنسل در بسیاری از موارد از جلوگیری از اتلاف وقت کمک می کند زیرا ممکن است مشتری به اشتباه دکمه پیجر را زده باشد و یا ممکن است در فاصله زمانی که گارسون به میز مراجعه می کند از صدا زدن گارسون پشیمان شده باشد.

معمولا از پیجر مشتری ، مچبند گارسون و تابلو گارسون برای استفاده در رستوران ها و کافی شاپ ها استفاده میشود.

 

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۶۶۶۵۶۴۶۵ – ۰۲۱

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر