پیجر فروشگاهی

پیجر فروشگاهی

امروزه پیجر جای خود را در فروشگاه ها نیز باز کرده است و یکی از وسایلی که در فروشگاه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، پیجر فروشگاهی می باشد. اما در ابتدا بهتر است بدانیم که پیجر چیست ؟ و چه کارایی دارد ؟

پیجر یک دستگاه کوچک است که معمولا برای فراخوانی افراد در محل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و کارها را بسیار آسانتر می کند به طور مثال فرض کنید در یک فروشگاه بسیار شلوغ میخواهید فردی را صدا بزنید و یک کارمند را به محل مورد نظر فراخوانی کنید . این کار در یک فروشگاه که تعداد زیادی از مشتریان در آن حضور دارند و از نظر وسعت نیز فروشگاه بزرگی محسوب میشود کار واقعا سختی است و اگر بخواهید به دنبال فرد مورد نظر بگردید و او را پیدا کنید و به او اطلاع دهید که مدیر فروشگاه با او کار دارد یا برای کاری باید به یک قسمت از فروشگاه برود ، کار سخت و زمانبری است و برای این کار باید یک نفر دیگر نیز کار خود را رها کند و شروع کند به جستجوی فرد مورد نظر.

اما با استفاده از یک دستگاه کوچک به نام پیجر فروشگاهی شما میتوانید عملیات فراخوانی افراد را به سادگی و در کمترین زمان ممکن انجام دهید و فرد مورد نظر در لحظه متوجه میشود و به محل مورد نظر برای انجام کار مراجعه می کند.

شما میتوانید از انواع پیجر برای فروشگاه خود استفاده کنید که یکی از مدل های آن پیجر لرزشی می باشد که با ویبره زدن فرد را متوجه می کند و با توجه به اینکه حجم و وزن این نوع از پیجرها کم است به راحتی قابل حمل می باشد و در کار افراد ایجاد مزاحمت نمی کند.

 

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۰۲۱ – ۶۶۶۵۶۴۶۵

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

 

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر