پیجر کافه

پیجر کافه

کافه ها یا کافی شاپ ها یک فضای دلنشین و ساکت هستند که با نوشیدن یک فنجان قهوه میتوان یک بعد از ظهر خاطره انگیز را در این محیط ها رقم زد. حفظ سکوت و ایجاد حس دلنشین کافه ها ، یکی از دغدغه های صاحبان کافی شاپ ها هست که سعی می کنند با پخش یک آهنگ ملایم و کم کردن هرگونه سر و صدا به ایجاد این فضا کمک کنند. اما در مواردی مثل سفارش گیری از مشتری و یا پرداخت هزینه توسط مشتری ممکن است سر و صدا ایجاد شود و برای بقیه مشتریان ایجاد مزاحمت شود. از جمله بهترین روش هایی که امروزه در کافی شاپ ها مورد توجه قرار گرفته ، استفاده از پیجر کافه می باشد. با استفاده از این پیجر میتوان دریافت و تحویل سفارش مشتریان را حتی اگر تعداد آنها زیاد باشد را به آسانی انجام داد و با استفاده از این سیستم ، حس آرامش هم برای مشتری و هم برای صاحب کافه ایجاد شود.

کار با این نوع پیجرها بسیار آسان است. مشتری بعد از ورود به کافه و تعیین سفارش خود ، دکمه پیجر را که در روی میز تعبیه شده است فشار می دهد. اعلان شماره میز مشتری برای گارسون در صفحه تابلو گارسون نمایش داده میشود و متوجه میشود که کدام یک از مشتری ها نیاز به ارائه خدمات دارد و به میز وی مراجعه نموده و سفارش او را یادداشت و پس از آماده شدن تحویل وی می دهد که این کار به راحتی با استفاده از یک پیجر فراخوان میتواند انجام پذیرد.

مزایای استفاده از پیجر کافه :

– نحوه کار با پیجرهای کافی شاپ ها بسیار آسان می باشد و بدون نیاز به آموزش و توسط همه افراد می تواند به کار برده شود.

– قیمت پیجرها نسبت به کارایی آنها بسیار پائین می باشد و استفاده از آنها کاملا به صرفه است.

– از هرگونه سر و صدا و رفت و آمد اضافی جلوگیری می کند.

– ایجاد نظم و هماهنگی بین گارسون ها و همچنین قرار دادن مشتری ها به ترتیب در یک صف

– بالا بردن سرعت عملکرد کافی شاپ در ارائه سفارشات و رضایت بیشتر مشتری

– تعیین تعداد پیجرها بر اساس نیاز کافه ها میتواند کم یا اضافه شود

 

برای خرید پیجر پیشنهاد میکنیم از محصولات اطلس پیجر بازدید نمائید تا بهترین قیمت و کیفیت را بتوانید با هم داشته باشید.

 

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۰۲۱ – ۶۶۶۵۶۴۶۵

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر