قیمت پیجر هتل

پیجر هتل

پیجر هتل و انواع آن

هتلها یکی از مراکزی هستند که در آنها امکانات رفاهی اهمیت بسیاری دارد و کیفیت یک هتل بر اساس امکانات آن درجه بندی و با تعداد ستاره ها به نمایش در می آیند. به همین دلیل هتل ها باید پیشرو در استفاده از تکنولوژی برای ایجاد رفاه برای مشتریان خود و همچنین بهینه سازی فعالیت های مجموعه خودشان شوند. پیجر هتل یکی از وسایل کارآمدی می باشد که تکنولوژی را با خدمات همراه میکند و حس لذت بخشی را برای مهمانان فراهم می آورد. از این دستگاه در قسمت های مختلف و کارهای مختلف میتوان استفاده کرد که به بخشی از آن می پردازیم :

۱- لابی : در لابی هتل که معمولا شبیه به یک کافی شاپ می باشد و با نوشیدنی ها و دسرها از مهمانان پذیرایی میشود با استفاده از پیجر مشتری می توان راهکاری بوجود آورد تا مشتریان در میز خود بدون ایجاد مزاحمتی برای سایرین ، گارسون را صدا بزنند و سفارش خود را ثبت کنند.

۲- گارسون : مدیریت هتل میتواند برای نظم دهی به گارسون ها و کارکنان مجموعه خود از پیجر گارسون استفاده کند تا در کوتاهترین زمان ممکن کارمندان را صدا بزند و امور محوله را به آنها بسپارد. این کار باعث میشود تا سرعت انجام کارها بیشتر شود و کار هر پرسنل مشخص باشد.

۳- رستوران : اغلب مهمانان هتل ها به دلایل مختلف ترجیح میدهند تا از رستوران هتل استفاده کنند و برای صرف غذا به خارج از هتل مراجعه نکنند. تقریبا همه هتل ها دارای یک یا چند رستوران می باشند که برای آن مانند همه رستوران های دیگر میتوانند از پیجر رستورانی استفاده کنند تا بازدهی کار این قسمت از هتل را نیز بالا ببرند.

امروزه پیجر برای هتل یکی از الزامات و پیش نیازهای آن می باشد که در هتل هایی که دارای ستاره هستند شاهد این قضیه هستیم که از پیجرهای هتل به خوبی برای ساماندهی مسافران و نظم در کارهای هتل از دستگاه های پیجر استفاده می کنند. همچنین یکی از اصلی ترین نکاتی که در استفاده از پیجر وجود دارد این است که خاطره خوبی را از نحوه سرویس دهی به مشتری در ذهن  ایجاد میکند و فرد وقتی می بیند که همه چیز با استفاده از دستگاه و به صورت دیجیتالی کنترل میشود و خدمات سرعت بیشتری دارند قطعا نظر مثبتی از هتل خواهد داشت اما بر عکس اگر ببیند که کارها به صورت سنتی و به هم ریخته اداره میشود و برای وقت او ارزشی قائل نیستید قطعا خاطره خوبی در ذهن مشتری شکل نمی گیرد که یکی از نکات اصلی در استفاده از پیجر هتل همین نکته می باشد.

خرید پیجر هتل

پیجر یک وسیله دیجیتالی تخصصی می باشد که قطعا مثل بسیاری از لوازم که روزانه از آنها استفاده میشود نیست که از هر شرکت و هر سایتی بتوان آنها را خریداری کرد. پیجر نیاز به گارانتی و ضمانت دارد و همچنین اگر خراب شود نیاز به مرکزی دارد که بتواند تعمیر کند و همچنین در صورت بروز مشکل و یا ایجاد سوال و یا گره ای در کار شما بتواند محصول را کاملا پشتیبانی کند و شما خیالتان از خرید این دستگاه راحت باشد. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم محصولات شرکت اطلس پیجر را مشاهده و با بقیه شرکت ها مقایسه کنید مطمئن خواهید شد که قابل مقایسه نخواهند بود.

 

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۶۶۶۵۶۴۶۵ – ۰۲۱

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

 

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر