قیمت پیجر فست فود

پیجر فست فود

از وسیله هایی که برای این مدل از فضاها بسیار اهمیت دارد ، استفاده از پیجر فست فود می باشد. این دستگاه کوچک با ایجاد نظم خاص و ایجاد یک صف در بین مشتریان باعث میشود تا رضایتمندی مراجعه کنندگان به کسب و کار شما دو چندان شود و کسی ناراضی از پیش شما نرود. ایجاد افزایش سرعت در کار شما و سرویس دهی به مشتریان از جمله مهم ترین کارهایی است که با استفاده از این پیجر میتوان انجام داد.

امروزه صرفه جویی در وقت و زمان برای افراد اهمیت بالایی دارد. فست فود ها نیز به همین دلیل به وجود آمدند تا افراد بتوانند غذای سریعی بخورند اما صاحبان اینگونه رستوران ها باید توجه داشته باشند که افراد تمایل ندارند وقت خود را برای سفارش غذا تلف کنند پس باید به دنبال یک راه حل خوب باشید. امروزه بهترین و به صرفه ترین راه حل استفاده از پیجر فست فودی می باشد که با کمترین قیمت میتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

اکثر مردم برای صرف غذا یک فضای مدرن و جذاب را می پسندند . چه بسا امروزه کمبود وقت حرف اول را میزند و افراد در بین کلاس های دانشگاه یا زمان استراحت از محل کار بیرون زده و به یکی از فست فودها مراجعه می کنند. در اینطور مواقع زمان اهمیت بسیاری دارد و افراد به طور مثال باید در کمتر از ۳۰ دقیقه به محل کار یا دانشگاه خود باز گردند. پس به همین دلیل اگر کار آنها سریع انجام نشود و منتظر غذا بمانند دفعه دیگر به آن فست فود مراجعه نخواهند کرد. دستگاه پیجر به صاحبان این شغل کمک می کند تا سرعت سرویس دهی را به میزان قابل توجهی افزایش داده و از ازدحام و سوال پرسیدن های مکرر مشتریان جلوگیری شود.

یکی از مشکلات اصلی در فست فودهای شلوغ این است که اکثر مشتریان مدام نگران غذای خود هستند و سوال می کنند که آیا غذای ما آماده نشد ؟ آیا هنوز نوبت ما نرسیده ؟ آیا فراموش نکردید که سفارش ما را آماده کنید ؟ و از این سبک سوالات که اگر به تعداد زیاد سوال شود باعث میشود تا کارایی افراد کم شود و اعصاب صندوق دار و سایر کارکنان نیز به هم بریزد. این مشکل را نیز به سادگی می توانید برطرف کنید.

انواع پیجر فست فود

پیجر مشتری : کارکرد آن به این صورت است که پس از ثبت سفارش توسط مسئول مربوطه ، به همراه فیش دستگاه کوچکی نیز به مشتری داده میشود و مشتری میتواند به میز خود برگشته و منتظر بماند. هر زمانی که سفارش او آماده شود ، پیجری که دست مشتری است شروع به لرزش میکند و چراغ هایش روشن میشود و مشتری متوجه این قضیه میشود که سفارش او آماده شده است و میتواند برای تحویل گرفتن سفارش به محل مربوطه مراجعه کند.

 

پیجر فست فود

 

مزیت های پیجر فست فود

۱- ایجاد نظم و انضباط در سرویس دهی : فست فودها معمولا مکان های شلوغی هستند که افراد دوست دارند یک غذای سریع و خوشمزه رو در آنجا بخورند. شلوغ بودن دلیل بر این نمیشود که افراد علاقمند باشند تا وقت بیشتری را در آنجا تلف کنند. بلکه دوست دارند غذای خود را در اولین فرصت دریافت کنند.

۲- ایجاد صف : نوبت دهی در فست فودها کار سختی است. ایجاد یک صف مجازی که هم از شلوغ شدن جلوگیری شود و هم مشخص شود که نوبت چه کسی است کار نسبتا سختی است که این کار را میتوان با استفاده از پیجر فست فود به راحتی حل کرد و با ایجاد یک صف مجازی و نوبت دهی به افراد از طریق دستگاه های پیجر این کار را انجام داد.

۳- کاهش سر و صدا : در اینجور فست فودها معمولا به دلیل ازدهام جمعیت ، تعداد افراد زیادی در حال رفت و آمد هستند. اما باید این نکته را نیز در نظر گرفت که غذا خوردن در محیط پر سر و صدا چندان خوشایند نیست و افراد دوست دارند تا محیط آرامش بیشتری داشته باشد. با استگاه از این دستگاه شما میتوانید حجم قابل توجهی از سر و صدا را کم کنید و برای فراخواندن مشتریانی که نوبت آنها رسیده است تنها با لرزش و آلارم دستگاه مربوطه این کار را انجام دهید.

استفاده از نوع پیجری که مد نظر دارید به نیاز محل کار شما بستگی دارد و عوامل متعددی از جمله تعداد مشتری ، وسعت فست فود شما ، میزان سر و صدا در محیط و … در این امر دخیل هستند.

 

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۶۶۶۵۶۴۶۵ – ۰۲۱

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

 

 

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر