قیمت پیجر صوتی

پیجر صوتی

پیجر صوتی در شرکت های بزرگ ، مثل شرکت های ساختمانی یا شرکت هایی که سوله های متعدد دارند، مدیریت افراد توسط یک یا چند مدیر بسیار کار دشوار و پیچیده ای خواهد بود. یکی از کارهایی که میشود انجام داد این است که از طریق گوشی موبایل با افراد تماس گرفته شود اما جدا از بحث هزینه های مکالمه ، مشکلات دیگری همچون آنتن دهی ، در دسترس نبودن فرد مورد نظر ، اشغال بودن و همچنین قطع و وصلی صدا هنگام مکالمه نیز وجود دارد. پس در اینجا پیجر صوتی به میان می آید که بهترین راه حل برای این مشکل است.

با پیجر صوتی دیگر هیچ کدام از مشکلات بالا را نخواهید داشت. یعنی همیشه فرد مورد نظر شما در دسترس است ، صدای شما را واضح میشنود و همچنین هزینه ای نیز برای مکالمه پرداخت نخواهید کرد. پیجرهای صوتی دارای باتری پشتیبان می باشد که در صورت قطعی برق شهری نیز بدون مشکل به کار خود ادامه می دهد. همچنین آنتن دهی پیجر صوتی با برد بیش از ۵۰۰۰۰۰ متر در فضای باز می باشد . همچنین این پیجرها قابلیت ارتباط یک طرفه و یا دو طرفه را نیز دارند.

وضوح صدای بسیار عالی را تجربه خواهید کرد به طوری که کوچکترین قطع و وصلی در صدا وجود نخواهد داشت و صحبت ها را کامل خواهید شنید. این قابلیت در شرکت هایی که سر و صدا زیاد است مثل شرکت های ساختمانی بسیار به افراد کمک میکند که کارمندان و کارگران خود را مدیریت کنند.

همچنین اگر میخواهید در ادارات استفاده کنید ، پیشنهاد میکنیم محصول پیجر اداری را مشاهده کنید.

پیجر صوتی کارایی های زیادی دارد و در ادارات ، شرکت ها و صنایع بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله مزایای استفاده از این نوع پیجر میتوان به ارزان بودن و همچنین در دسترس بودن فرد در موقع اضطرار اشاره کرد که هیچ دستگاه و یا وسیله دیگری این مزیت را ندارند و اگر به طور مثال از وسایلی مانند گوشی همراه یا تلفن بخواهیم برای صدا زدن یک فرد استفاده کنیم ممکن است مشکلاتی همچون آنتن ندادن ، در دسترس نبودن ، پشت خط بودن و سایر مسائل پیش بیاید و در کارهایی که واجب است فرد در همان لحظه فراخوانی شود ، کار را دچار مشکل میکند. اما با داشتن پیجر صوتی میتوان به افراد در مواقع اضطرار دسترسی سریع داشت و بدون هیچ خطایی افراد را صدا زد.

پیجر صوتی و مزایای آن

از جمله مزایای اصلی پیجرهای صوتی شرکت اطلس پیجر ، فراخوانی در لحظه می باشد به طوری که اگر تصمیم داشته باشید کارمندی را صدا بزنید فقط کافی است دکمه مربوط به پیجر آن شخص را فشار دهید تا فرد متوجه عملیات فراخوانی شود . در روش های جایگزین میتوان از گوشی همراه یا موارد دیگر نام برد که هر کدام مشکلات خاص خود را دارند مثل آنتن دهی نامناسب ، کیفیت صدا و … اما در استفاده از پیجرهای صوتی این مشکلات وجود ندارد. از جمله مزیت های دیگر این مدل پیجرها ، میتوان به برد زیاد آن اشاره کرد که حتی در شرکت های بسیار بزرگ و چند قسمتی نیز نگران آنتن این دستگاه نباید بود و اگر فاصله خیلی زیاد باشد و از برد دستگاه خارج شود نیز باز با دستگاه های ریپیتر یا تقویت کننده میتوان این فاصله را بیشتر کرد و تمام نیازهای یک شرکت را برطرف خواهد کرد و از این بابت نیز هیچ نگرانی وجود ندارد.

مزیت دیگر این دستگاه قیمت پایین آن است به طوری که شرکت اطلس پیجر توسط جوانان ایرانی این دستگاه را ساخته و قیمت آن نسبت به نمونه های خارجی بسیار کمتر بوده ولی از لحاظ کیفیت کاملا با آنها رقابت دارد. همچنین تمامی دستگاه ها دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش هستند به طوری که بعد از فروش یک پیجر کار شرکت تمام نمی شود و کاملا پشتیبان مشتریان خود در تمام زمینه ها اعم از پشتیبانی ، پاسخ به سوالات و همچنین تعمیرات و گارانتی نیز می باشد که معمولا بسیاری از پیجرهای خارجی که وارداتی هستند و با قیمت های بالاتر در بازار عرضه میشوند این خدمات را توسط فروشنده ندارند.

قیمت پیجر صوتی

امروزه به دلیل نوسانات ارز که شاهد آن هستیم . می بینیم که جنس های خارجی معمولا با قیمت های چند برابر جنس های ایرانی فروخته می شوند. این به دلیل کیفیت بالای محصولات خارجی نیست و در بسیاری از موارد دیده میشود که اجناس ایرانی نه تنها چیزی از محصولات خارجی کم ندارند بلکه در بسیاری از موارد با کیفیت تر نیز هستند. اما به دلیل اینکه قیمت دلار در ایران بالا رفته و پول ایران بی ارزش شده است به همین دلیل یک محصول را باید با چند برابر قیمت خریداری نمائید. در مورد پیجرها نیز دقیقا به همین شکل است. شما میتوانید محصولات اطلس پیجر را با سایر شرکت های خارجی مقایسه کنید. ما توانسته ایم با کمک مهندسان توانمند ایرانی محصولاتی را تولید کنیم که کاملا قابلیت رقابت با محصولات خارجی را داشته باشند و همینطور قیمت تمام شده آنها بسیار کمتر از محصولات خارجی باشد تا هموطنان عزیزمان بتوانند از این محصولات با قیمتی معقول استفاده کنند. همچنین تمامی محصولات شرکت دارای یکسال گارانتی تعویض و ده سال خدمات پس از فروش می باشند که خیال مشتریان عزیز را کاملا راحت می کند.

خرید پیجر صوتی

با استفاده از پیجر صوتی میتوانید کسب و کار خود را به بهترین شکل مدیریت کنید و مشتریان خود را راضی نگهدارید.

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۰۲۱ – ۶۶۶۵۶۴۶۵

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر