قیمت پیجر لرزشی و خرید بهترین مدل

پیجر لرزشی

از مدل های پرفروش پیجرها ، میتوان از پیجر لرزشی نام برد. این مدل معمولا در رستوران ها ، فست فودها و فودکورت ها استفاده میشود که باعث میشود سرعت ارائه خدمات این مراکز به صورت قابل ملاحظه ای بیشتر شود و کارایی کارکنان افزایش پیدا کند. سیستم پیجر لرزشی برای جلوگیری از ایجاد آلودگی صوتی و سر و صدای اضافه استفاده میشود. این دستگاه باعث میشود تا بعد از آماده شدن غذای مشتری ، لازم نباشد تا او را صدا بزنید و یا مشتری برای اطلاع از آماده بودن سفارش خود ، لازم نیست چندین مرتبه به صندوق مراجعه کند و هرج و مرج ایجاد شود.

کار کردن با پیجرهای لرزشی بسیار آسان بوده و نیازی به آموزش دادن افراد نیز نمی باشد و تنها با استفاده از اتصال به برق و فشردن چند دکمه میتوان از آن استفاده کرد. این دستگاه ها از سیستم ویبراتور استفاده می کنند که برای صدا زدن مشتری ، پیجر شروع به لرزیدن می کند و چراغ آن روشن میشود و به مشتری اطلاع می دهد که سفارش وی آماده شده است.

پیجر لرزشی شامل یک صفحه کلید است که با استفاده از آن میتوان مشتری مورد نظر را فراخوانی کرد و همچنین شامل چند پیجر که هنگام مراجعه مشتری تحویل او داده میشود و هنگامی که شماره مشتری مورد نظر در صفحه کلید توسط مسئول پیشخوان فشرده شود ، پیجر مورد نظر شروع به لرزشی می کند و او را مطلع می کند. صفحه کلید این دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار است و ضد آب است و در صورت ریخته مایعات خراب نمیشود. همچنین کیفیت چاب بالای آن باعث میشود تا به مرور زمان نوشته های روی دستگاه پاک نشود و ماندگاری بالایی داشته باشد.

شرکت اطلس پیجر توانسته با استفاده از تخصص مهندسان ایرانی ، پیجر لرزشی بسیار با کیفیتی را تولید نماید که علاوه بر کیفیت رقابتی نسبت به محصولات خارجی از قیمت بسیار کمتری نسبت به آنها برخوردار است. پیجر مشتری نیز یکی دیگر از محصولات شرکت ما می باشد که میتوانید مشخصات آن را نیز مشاهده بفرمائید.

 

قابلیت های پیجر لرزشی :

– امکان افزایش برد پیجرها

– امکان افزایش تعداد پیجرها بر اساس نیاز مشتری

– جلوگیری از تداخل عملکرد پیجرها برای استفاده در فودکورت ها و مکان هایی که چند رستوران کنار هم قرار دارند.

– قابلیت هشدار برای مواقعی که پیجر از محل رستوران خارج میشود.

– قابلیت برنامه ریزی در نحوه هشداردهی پیجرهای لرزشی

 

این نوع از پیجر در انواع مختلفی وجود دارد که یکی از آنها پیجر هتل می باشد که افراد با توجه به نیاز کار خودشان میتوانند در اماکن مختلف از آنها استفاده کنند. به طور معمول در هر کسب و کاری که تعداد مشتریان آن زیاد باشد و نیاز به ایجاد یک صف در آن حس شود ، از پیجر لرزشی میتوان به خوبی استفاده کرد تا مدیریت صف مجموعه را به بهترین شکل داشته باشیم. این مکان ممکن است یک رستوران باشد و یا یک هتل . حتی امروزه در بیمارستان ها و مراکز درمانی نیز از این وسیله کاربردی به خوبی استفاده میشود زیرا ساماندهی مشتریان را به کاری بسیار راحت تبدیل می کند و خیال کارفرما و مشتری را از هر نظر راحت می کند.

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۰۲۱ – ۶۶۶۵۶۴۶۵

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر