پیجر کارواش

پیجر کارواش

از جمله کسب و کارهایی که نیاز به پیجر دارند ، کارواش ها هستند و استفاده از پیجر کارواش یک امر حیاتی برای بسیاری از آنها می باشد به طوری که مطلع کردن مشتری برای اتمام کار ، کار سختی می باشد و اغلب کارکنان کارواش باید وقت خود را برای این کار تلف کنند و در کارواش های شلوغ اغلب صف ایجاد میشود و باعث میشود تا خدمت رسانی به مشتریان کمتری انجام شود. اما کارواش های به روز و مطلع با استفاده از پیجر کارواش ، این کار را بسیار راحت تر می کنند. استفاده از دستگاه پیجر بسیار راحت می باشد و نیاز به آموزش ندارد اما میتواند در زمان تاثیر بسزایی داشته باشد و وقتی که شست و شوی یک ماشین به اتمام رسید در اسرع وقت صاحب ماشین را صدا زده و مشتری بعدی را در جایگاه قرار دهند.

پیجر کارواش به این صورت می باشد که وقتی فردی مراجعه می کند و سفارش شست و شوی خودرو خود را دارد ، یک دستگاه کوچک به اسم پیجر به وی داده میشود و نیازی نیست تا جایی منتظر بماند یا کنار ماشین باشد و اگر از ماشین دور شد مطلع کردن او از اتمام کار سخت باشد و یا با صدا زدن وی این کار انجام شود تنها با فشردن دکمه پیجر مربوطه ، پیجری که در دست مشتری است شروع به لرزیدن میکند و فرد مطلع می شود که کار شست و شو تمام شده است و به محلی که ماشین او قرار دارد مراجعه می کند.

امروزه پیجرها کار را برای همه راحت تر کرده است هم برای مشتریان که با خیال راحت و بدون دغدغه منتظر اتمام سفارش خود می مانند و هم برای مدیران کسب و کارها که سرعت بخشیدن به کار و رضایت مشتریان را به همراه دارد که باعث رونق کسب و کار آنها می شود که در مکان های مختلف مثل فست فودها نیز دیده میشود که از پیجر فست فود استفاده می کنند. امروزه استفاده از پیجر در کارواش یک امر ضروری تلقی می شود که مدیرانی که به فکر گسترش کسب و کار خود هستند حتما از این دستگاه کوچک اما با ارزش استفاده می کنند.