پیجر اداری و پیجر صوتی اداری

پیجر اداری

مدیریت یک اداره مخصوصا اگر کار به صورتی باشد که مدیر نیاز به صدا زدن افراد به طور پیوسته داشته باشد و مساحت اداره زیاد باشد یا اینکه از طبقات مختلف تشکیل شده باشد کار سختی است. به همین منظور اکثر مدیران از پیجر اداری استفاده میکنند تا کارها به راحتی انجام شود. با استفاده از این دستگاه مدیران می توانند به راحتی کارمندان خود را فرا بخوانند. همچنین کارمندان نیز میتوانند برای مطلع کردن سایر کارمندان از این دستگاه استفاده کنند و صرفه جویی زیادی در وقت داشته باشند و به همین دلیل میتوانند راندمان کار را بالا ببرند.

اما پیجرها چگونه کار میکنند ؟ طرز استفاده از این دستگاه بسیار ساده می باشد به طوری که وقتی دکمه فراخوانی توسط یکی از دستگاه ها زده میشود ، فرد مورد نظر پیغامی در دستگاه خود دریافت میکند و متوجه میشود که چه کسی او را فراخوانده است. این دستگاه ها با استفاده از سیستم وایرلس با همدیگر ارتباط برقرار می کنند و از امواج رادیویی برای این ارتباط استفاده میشود. همچنین برای ادارات بزرگ تا فاصله نامحدود کاربرد دارد و بدون هیچ مشکلی با استفاده از ریپیتر میتوان استفاده کرد . در واقع این مدل یک نوع پیجر فراخوان می باشد که در ادارات استفاده میشود.

در مورد ست های پیجر اداری شرکت اطلس پیجر باید این نکات را بگوییم که از یک فرستنده چهار کانال و ۴ گیرنده PA 6000 استفاده میشود که با توجه به نیاز شرکت و کسب و کار شما ، تعداد گیرنده ها میتواند متفاوت باشد و از ۱ تا ۴ گیرنده را در بر بگیرد. اما به این نکته توجه داشته باشید که اگر بخواهید تعداد بیشتری از گیرنده ها داشته باشید ، باید به ازای هر ۴ گیرنده یک فرستنده اضافه کنید تا بتوانید ارتباط بین دستگاه گیرنده و فرستنده را برقرار کنید.

پیجر صوتی اداری

پیجر صوتی اداری نیز یکی از انواع پیجرهای اداری می باشد که در آن با استفاده از یک صفحه کلید که به تابلو پیجر متصل میشود میتوان افراد را در یک صف مجازی قرار داد و مشتریان را به ترتیب صدا زد. با استفاده از این نوع پیجر نظم دهی در ادارات بیشتر می شود و افراد با حضور و مراجعه به اداره میتوانند جایگاه خودشان را و همچنین تعداد افراد در صف را مشاهده کنند. استفاده از پیجر صوتی اداری در تمامی ادارات و مراکزی که دارای مراجعه حضوری تعداد زیادی از افراد در طول روز هستند لازم است و پیشنهاد میشود که حتما استفاده کنند.

نحوه کار کردن دستگاه به این صورت است که بر روی فرستنده ۴ دکمه وجود دارد و هر کدام برای یک گیرنده تعریف شده است که حروف A – B – C – D بر روی فرستنده ها و پیجرهای گیرنده نوشته شده است. برای فراخوانی فرد مورد نظر فقط کافیست حرف نوشته شده بر روی دستگاه فرستنده را فشار دهید. گیرنده در این صورت شروع به لرزیدن می کند و پیجرها به طور همزمان از آلارم نوری ، صوتی و ویبره برخوردار هستند که پیجر صوتی یک نمونه از آن می باشد. از ویژگی های مهم پیجر اداری شرکت ما ، ساخت ایران بودن آن است که کاملا یک محصول ایرانی می باشد و به همین دلیل با کیفیت بالا و رقابتی نسبت به محصولات خارجی ، قیمت آن بسیار مناسب تر است و توانسته ایم در بین مشتریان جایگاه ویژه ای پیدا کنیم. همچنین تمامی دستگاه ها دارای گارانتی یک ساله تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند که خیال شما را بابت خرید پیجر راحت می کند.

ست پیجر اداری

چرا باید از پیجر اداری استفاده کنیم

مزیت های پیجر اداری :

  • فراخوانی کارمندان حتی وقتی پشت میز خود نباشند.
  • بدون مشکل در دسترس نبودن و یا آنتن ندادن
  • فراخواندن کارمندان به صورت گروهی یا تکی
  • افزایش راندمان کاری و سرعت بخشیدن به کارها
  • ایجاد ارتباط بسیار راحت بین مدیران و کارمندان با یکدیگر

 

خرید پیجر اداری

با استفاده از پیجر اداری میتوانید کسب و کار خود را به بهترین شکل مدیریت کنید.

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۶۶۶۵۶۴۶۵ – ۰۲۱

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر