تابلو گارسون

تابلو گارسون

از جمله دستگاه هایی که برای صاحبان کافی شاپ ها و رستوران ها بسیار مورد نیاز است ، تابلو گارسون می باشد. این دستگاه در واقع برای مدیریت مجموعه به شما کمک شایانی می کند. با استفاده از پیجر رستورانی در واقع شما یک پکیج دارید که میتوانید مشتریان خود را به راحتی مدیریت کنید.

از بخش های این دستگاه ، همان تابلو گارسون می باشد که شماره میز مشتریان را نمایش می دهد تا شما بتوانید مدیریت کنید که سفارش کدام میز را باید دریافت کنید و ترتیب سفارشات برای آماده سازی به چه ترتیب می باشد . همچنین یکی از دستگاه هایی که بسیار مفید واقع میشود استفاده از پیجر فراخوان می باشد.

تابلو گارسون در واقع همان دستگاه نمایشگری است که با پیجرهای دیگر ست میشود و باعث میشود تا یک پکیج کامل در اختیار مشتری قرار بگیرد. با استفاده از تابلو گارسون مشتری میتواند شماره خود را بر روی صفحه نمایشگر مشاهده کند و از رسیدن صف خود مطلع شود. همچنین در بعضی از انواع تابلو گارسون که با پیجر مشتری ست میشود شماره مشتری که درخواست داده است در تابلو نمایش داده شده و باعث میشود تا گارسون ها از شماره میز مورد نظر مطلع شوند و به آن میز سرویس دهی کنند.

ویژگی ها :

  • نمایش شماره میزهای پیج شده به صورت ستونی و منظم
  • ارائه در ۳ ورژن :
  • MA5000-V1 ( نمایشگر ۳ سطری گارسون )
  • MA5000-V2 (نمایشگر ۳ سطری گارسون + ریپیتر )
  • MA5000-V3 ( نمایشگر ۳ سطری گارسون + ریپیتر + ساعت دیجیتال )
  • نمایش ۳ پیج آخر روی تابلو گارسون

 

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۶۶۶۵۶۴۶۵ – ۰۲۱

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

 

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر