خرید پیجر ساعتی

پیجر ساعتی

یکی از انواع پیجرهای موجود که شرکت اطلس پیجر نیز از این مدل پیجر دارد و خود شرکت به طور کامل تولید می کند ، پیجر ساعتی می باشد. این پیجر در واقع دقیقا به شکل ساعت مچی طراحی شده است و برای فراخوانی میتواند بسیار ساده و کارآمد باشد و به دست گارسون ها و یا کارمندان بسته می شود و در صورت نیاز به صدا زدن آنها ، با فشردن دکمه این پیجر ساعتی شروع به آلارم دادن می کند و متوجه میشود. از جمله مزایای استفاده از این مدل پیجر ، راحتی و سبکی آن است و اینکه امکان گم شدن آن وجود ندارد چون به صورت یک ساعت بر روی مچ افراد قرار می گیرد و طرز استفاده از آن نیز بسیار ساده می باشد. به همین دلیل بسیار پرطرفدار می باشد و همچنین بسیار کاربردی که یکی از انواع مدل های آن همان مچبند گارسون می باشد .

پیجر ساعتی معمولا با تابلو پیجر و رومیزی ست میشود و اتصال این پیجرها میتواند یک ست کامل برای اتوماتیک سازی یک کسب و کار مثل کافی شاپ باشد. نحوه کار به این صورت است که در کافه ها معمولا پیجر ساعتی به مچ دست گارسون ها بسته میشود و مشتری با فشردن دکمه پیجر رومیزی میتواند گارسون را مطلع سازد. در کوتاهترین زمان ممکن و بدون از دست دادن سفارشات میتواند به میز مورد نظر مراجعه نموده و سفارش وی را به لیست سفارش ها اضافه کند . همچنین با این کار یک صف ایجاد میشود که سفارش مشتریان به ترتیب و در کوتاهترین زمان ممکن انجام میشود و با این کار هیچ مشتری از قلم نمی افتد و یا سفارشی دیر نمیشود.

قیمت پیجر ساعتی

پیجر ساعتی را میتوان با قیمت بسیار مناسبی تهیه کرد. کارایی که پیجرها دارند نسبت به قیمت آنها واقعا مناسب است و به همین دلیل است که استقبال بسیار زیادی از طرف کسب و کارها از این دستگاه میشود. همچنین میتوانیم این مژده را به شما بدهیم که شرکت اطلس پیجر به دلیل اینکه خود تولید کننده می باشد و محصولات این شرکت کاملا ساخت ایران و تولید متخصصان ایرانی می باشد به همین دلیل با قیمت های بسیار عالی و به دور از نوسانات بازار عرضه میشود و همچنین تمامی محصولات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

پس پیشنهاد میکنیم اگر کافی شاپ ، یا رستوران دارید و به استفاده از پیجر نیازمند هستید حتما این مدل از پیجرهای شرکت اطلس پیجر را نیز در نظر داشته باشید چون از انواع محبوب پیجرهای ما هستند.

 

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۶۶۶۵۶۴۶۵ – ۰۲۱

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

 

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر