پیجر رومیزی

پیجر رومیزی

امروزه استقبال از رستوران ها و کافی شاپ ها بسیار بیشتر از قبل شده است و یکی از تفریحاتی که اکثر مردم به آن فکر می کنند رفتن به این مکان ها و میل کردن غذا و نوشیدنی است. پیجر رومیزی یکی از نیازهای اصلی اینطور مشاغل محسوب میشود. به همین دلیل مشتری کافی شاپ ها و رستورانها به شکل قابل توجهی نسبت به سالهای گذشته افزایش پیدا کرده است. اگر در سطح شهر به چند کافه مراجعه کنید مشاهده خواهید کرد که تعداد زیادی از آنها شلوغ هستند و اداره کردن این تعداد از مشتریان برای کافی شاپ ها و رستوران ها کار بسیار دشواری است.

از طرفی اگر مدیران این مراکز ، به خوبی مدیریت نکنند تعداد مشتریان زیادی را از دست می دهند زیرا فضای محدودی دارند و تعداد مشتریان آنها بیشتر از حد توان آنها می باشد و یک مدیریت اصولی میتواند تعداد مشتریان بیشتری در روز را به خود جلب کند و در نتیجه درآمد بیشتری نیز خواهند داشت.

با پیشرفت علم و استفاده از تکنولوژی در مشاغل مختلف ، یکی از دستگاه هایی که میتواند این مشکل را به سادگی حل کند استفاده از پیجر رومیزی می باشد. در واقع این نوع از پیجر به دو نوع پیجر رستورانی و پیجر کافه تقسیم بندی میشود که به دو قسمت تقسیم بندی میشود. قسمتی از سیستم پیجر فراخوان بر روی میز به شکل یک دستگاه کوچک که شامل ۲ یا ۴ کلید می باشد ساخته و بر روی میز قرار داده میشود یا چسبانده میشود. مشتری بعد از مشاهده منو و انتخاب سفارش خود ، میتواند دکمه مورد نظر برای فراخوانی گارسون را فشار دهد و سفارش خود را به مسئول مربوطه بدهد و با این کار هم در زمان صرفه جویی میشود و هم باعث میشود تا حس بهتری از سفارش دادن در این کافی شاپ داشته باشد.

قسمت دیگر از سیستم پیجر در پیشخوان رستوران یا کافی شاپ قرار گرفته میشود و به عنوان تابلو گارسون شناخته میشود که شماره میز مورد نظر را در یک صفحه نمایش می دهد و گارسون ها متوجه می شوند که سفارش برای کدام میز است و در اسرع وقت میتوانند سفارش را گرفته و به آشپزخانه تحویل دهند تا فاصله زمانی بین سفارش دادن و تحویل سفارش به مشتری به کمترین زمان ممکن برسد.

برای خرید این محصول فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما میتوانید هم با شماره تلفن های زیر و هم با پشتیبانی آنلاین سایت تماس حاصل نمائید :

تلفن : ۰۲۱ – ۶۶۶۵۶۴۶۵

موبایل : ۰۹۱۲۸۰۱۱۱۷۵ – ۰۹۱۹۴۰۱۸۰۲۲

واتس اپ : http://bit.ly/atlaspager

 

استعلام قیمت پیجرهای شرکت اطلس پیجر